SKUTER ŚNIEŻNY


To bardzo zmechanizowana maszyna, chyba najszybsza na świecie oczywiście po śniegu jest tak bardzo dobrze skonstruowana że największe śniegi nie przeszkadzają jej po konać trasy. Uprawiany jest też na skuterach śnieżnych sport bardzo hardkorowy i wygląda podobnie jak jazda na krosach ale jest na śniegu i mniejsze skocznie. Skuter śnieżny jest zbudowany na zasadzie zwykłego skutera ale ma więcej poprawek i funkcji i ma lepszy wygląd. Skuter śnieżny ma wygląd z przodu jak skuter ale zamiast koła z przodu ma nartę śnieżną a z tyłu gąsienice i jest mniejszy wysokością ale ma więcej miejsca malutki bagażnik na dwa kaski. Najbardziej znaną firma skuterów śnieżnych jest honda robi najbardziej wydajniejsze maszyny w tej serii. Honda skupiła się na dopracowaniu maksymalnej mocy oraz niezwykłej prędkości ale też nie zapomnieli o wygodzie która jest nie zbędna przy jeździe. bardzo opływowy kształt który bardzo się podoba niestety skuter śniezny7 nie jest tanim interesem ale z duża zabawa są duże pieniądze.

Górna część skutera to bardzo wydajny i twardy plastik poskręcany z szybką tez z bardzo dobrego plastiku, kierunkowskazy i halogeny które maja bardzo duża moc. Wielofunkcyjny liczniki elektroniczny bądź wskazówkowy cały podświetlany. Pod hamulcem znajduje się powłoka która jest przeciw ślizganiu oraz zlodowaceniu. Siedzenie bardzo wygodne pokryte doskonałej jakości skóra i dobrze zszyte.

Ale honda skupiła się niezwykle na silniku, są dwie przekładki na moc oraz prędkości. Różne modele skuterów maja zamontowane linki holownicze iż są takie mocne że najadają się do holowania różnych pojazdów . Przednia narta chodzi luźno ponieważ sztywna nie dawała by takich efektów jak luźna, lepsza skrętności to zasługa narty . Hamulce skuter posiada tylko w tyle. Pedał gazu znajduje się na podłodze bardzo usztywniony. Wszystkie części skutera są bardzo dobrze zakonserwowane i nierdzewne. Lusterka po obu stronach mocno zamontowane długą śrubą która jest przykręcona do plastiku.