OPEL VIVARO

Marka tych samochodów jest bardzo dobra i rzadko co zawodzi, akurat nad modelem opla vivaro bardzo dużo pracowali ale wreszcie powstał, firma opel wyciągnęła maksymalna ilość zalet tego samochodu. Zacznijmy od budowy, auto nie jest mały pojazdem jest większy od osobówek ale mniejszy od tirów i aut ciężarowych zalicza się on do aut dostawczych. Opel vivaro został wyprodukowany w dwóch wersjach, wersja pierwsza to samochód bez nadstawki anie bez dużej ilości bajerów druga projekt skupił się na powiększeniu maksymalnie auta i dodanie dużej ilości gadżetów.

Ogólnie vivaro ma szeroki dosyć przód duże i mocne lamy bardzo widoczne kierunkowskazy które są umieszczone po bokach i przy lampach , halogeny umieszczone w dolnej części. Zderzak dosyć wysoki i szeroki, dwa mocne natryski spryskiwaczy i jeden z tyłu, bardzo wysoko się jedzie dlatego jest bardzo duża wygoda gdyż inne auta nie świecą po oczach. Ładna tapicerka w trzech kolorach oraz duży i klimatyzowany schowek wszystko blisko kierowcy oraz poduszki u kierowcy i u pasażera, dużą i wygodna kanapa i nadstawka na kierowca gdzie można coś schować oryginalne gumy pod nogi.

Z tyłu drzwi są zasuwane a nie otwierane, wreszcie tył w którym jest bardzo dużo miejsca bagażnik naprawdę jest bardzo wielki i ma szybkę przez którą widać cały przód samochodu. Auto na zewnątrz z tyłu ma bardzo wysokie lamy w kształcie rury, i otwierane drzwi do boku. Zajrzymy do bardzo wydajnego silnika.

Dużym plusem tego auta jest moc jaką posiada i z taka masą nabiera szybko prędkości, silnik jest cały chromowany i bardzo duży iż ma dużą moc wszystkie rurki i kable wysokiego napięcia do najlepsze produkty na rynku filtry niezwykle dobre. Auta w benzynie tak samo jak i w dieslu jest bardzo wydajne niema żadnych problemów z odpalaniem czy też wtryskami auta jeżdżą bardzo długo bez żadnych szkód i korozji blachy są bardzo mocne i ocynkowane. Zawieszenie wysokie i amortyzatory są bardzo miękko ustawione dlatego wygoda jest bardzo duża . Firma ople jest bardzo zadowolona z wyprodukowania tego samochodu.