NIEMIECKIE MARKI SAMOCHODOWE

Na pewno wielu z was słyszało, ze niemieckie marki samochodowe są bardzo ale to bardzo dobrze rozwinięte i posiadają wysoki poziom zaufania wśród swoich klientów. Niemiecka motoryzacja posiada cztery najbardziej znane marki produkujące pojazdy samochodowe i oczywiście też motocykle. Na pewno słyszeliście o takich markach jak BMW, mercedes, volkswagen czy tez audi, są to firmy motoryzacyjne które nie szczędzą na częściach, do swoich świeżo produkowanych aut montują naprawdę bardzo ale to bardzo wysoko jakościowo wykonane części by ich klienci nie wracali do ich serwisów po dwóch latach od zakupu nowego samochodu z salonu, gdyż jest to niedorzeczne. Lecz jednak wady konstrukcyjne niestety ale przy każdych markach motoryzacyjnych występują, nie da się tego ukryć i oczywiście nie ma się czego wstydzić po prostu nie ma rzeczy idealnie zrobionych oczywiście jeżeli jest mowa o motoryzacji.

Kto by pomyślał 50 lat temu, że auto mające silnik dwa i pół litra pojemności będzie paliło sześć litrów na sto kilometrów przy czym będzie oddawało znakomitą moc i będzie posiadało znakomite przyśpieszenie? Dam sobie rękę uciąć, że nikt nawet o tym nie pomyślał, a piszę to wszystko dlatego, iż wyżej wymienione marki od bardzo dawna myślały nad idealnym samochodem który ma dostateczną moc przy czym mało zużywa paliwa. Oczywiście jest sporo marek, których nie będę tutaj wymieniał, które posiadają podobne cechy silników co silniki produkcji niemieckiej lecz są one wykonane z części, które bardzo łatwo i szybko się zużywają i niestety trzeba jechać do serwisów lub warsztatów i za nowe części płacić dość wysokie sumy czego na pewno nikt nie lubi.

Tak więc jeżeli komuś marzy się solidny samochód najlepiej zainwestować w produkty niemieckie gdyż bardzo mało pobierają paliwa podczas podróży, są bardzo mało awaryjne i posiadają części które się nie zużywają, a jeżeli taka się znajdzie to jest w nie dużej cenie do zdobycia. Zachęcam wszystkich do zakupu tychże samochodów marek Audi, Volkswagen, Mercedes czy też BMW.