VOLKSWAGEN

To auta które mają miano wiecznych ponieważ marka volkswagen bardzo dobrze i dokładnie produkuje swoje auta dlatego auta wytrzymują bardzo długie lata. Firma volkswagen bardzo dobrze rozwija sieci swoich aut, auta taki jak golf czy boro są bardzo znane. Doskonale silniki to zasługa najnowszej technologi maszyn w zakładach volkswagen, wszystkie auta wyprodukowane to bardzo dobre wynalazki jak na swoje daty produkcji, reprezentantem volkswagen jest Golf którego wyszło kilka edycji i w tym dwie limitowane. I jeszcze raz powtarzam bardzo dobrze zaprojektowane silniki w których jest bardzo dobra i nowoczesna technologia nakrętki i śruby wszystkie chromowane, blachy ocynkowane i zrobiony by przez wiele lat nie doszło do korozji, niezwykle dobrze zrobione wykończenia progów zderzaków nie zwykle fantastyczny opływowy kształt, metaliczny lakier który świeci się w nocnych latarniach. Koła przeważnie dużo calowe oraz alufelgi chromowane.

Całe auto szczyci się nie zwykle dobrą ceną jak że dobrą jakością. Bagażnik bardzo pojemny i przestronny oraz oryginalne wycięcia na głośniki i niewidoczny schowek na koło zapasowe. Lampy bardzo dobrze ustawione tak aby dawały maksimum światła i kierunkowskazy umieszczone z boku oraz w przednich lampach tak aby były bardzo widoczne. Auto pięcio osobowe z luzem, bardzo przestrzenne nie ciasne, kierowca ma wszystko blisko siebie, nowsze modele taki jak golf cztery i nowsze mają podgrzewane siedzenia przednie oraz tylne i nawet bagażnik jest i schowek który jest na kluczyk, elektryczne zamki i alarm bardzo cicha praca silnika prawie nie odczuwalna i łatwa skrzynia biegów do opanowania oraz osoby kluczyk do blokady kierownicy i skrzyni biegów.

Poduszki u kierowcy i pasażera. Takie luksusy zapewnia firma volkswagen w jednym z wielu swoich aut. To prawie najlepsza firma samochodowa na świecie auta są bardzo ale to bardzo cenione i rzadko są złe opinie na ich temat auta są produkowane w Niemczech gdzie znajduje się parę takich firm jak volkswagen.